Officiële afsluiting herinrichting Grindweg

0
2032

Wolvega – De herinrichting van de Grindweg in Wolvega werd dinsdagmiddag afgesloten. Na een korte toepspraak plantte wethouder Jack Jongebloed samen met een paar leden leden van de klankbordgroep de laatste boom bij de kruising Grindweg-Kamstraat. In de zomer van van dit is gestart met de herinrichting van de Grindweg. Eind oktober 2015 zijn de werkzaamheden afgerond. Op dit moment wordt de herinrichting definitief voltooid met de aanleg van het groen. Dit project is mede mogelijk gemaakt door een financiële bijdrage van de provincie Fryslân. De leerlingen en leerkrachten van Terra Wolvega hebben duizenden bollen in de perken gepoot. Wethouder Jongebloed had veel waardering voor het werk van de klankbordgroep en de medewerking van de omwonenden. De bezoekers bij de opening werden ontvangen met oliebollen, warme chocolademelk en glühwein.

(Foto: Lenus van der Broek)

DSC_0419

DSC_0407

DSC_0434

DSC_0434