Richard Bos nieuwe fractievoorzitter VVD

0
3197
Richard Bos, de nieuwe fractievoorzitter van de VVD in Weststellingwerf.

De gemeenteraadsfractie van de VVD in Weststellingwerf heeft Richard Bos als nieuwe fractievoorzitter gekozen. Hij volgt Roelof Theun Hoen op, die als wethouder is toegetreden tot het College van B&W.

Bos is in het dagelijks leven werkzaam bij Aedes, de branchevereniging van woningcorporaties in Nederland en heeft hiervoor o.a. gewerkt voor LTO, Tele2 en de VVD in de Tweede Kamer. Hij was eerder raadslid in de stadsdeelraad van Bos en Lommer in Amsterdam en zit sinds september 2015 in de gemeenteraad van Weststellingwerf.

Bos werkt in zijn nieuwe functie nauw samen met vice-fractievoorzitter Ed de Vries. “We hebben beide een mooie, maar drukke baan, die niet naast de deur is. Daarom hebben we een aantal taken, die bij het fractievoorzitterschap horen, verdeeld. Zo versterken we elkaar. Daarnaast werken we intensief samen met Aukje, Edwin en Jesper, de andere fractieleden,” aldus Bos.

Fractievoorzitter Richard Bos
Vice-fractievoorzitter Ed de Vries