VVD Weststellingwerf stelt kandidatenlijst voor de verkiezingen vast

0
2100

VVD Weststellingwerf heeft de kandidatenlijst voor de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2018 vastgesteld.

Lijsttrekker is Jack Jongebloed uit Oosterstreek. Op de hogere plaatsen op de lijst staan verder Roelof Theun Hoen uit Noordwolde (2), Aukje Kroondijk uit Oldeholtpade (3), Ed de Vries uit Oldeholtpade (4), Richard Bos uit Steggerda (5), Edwin Bathoorn uit Wolvega (6), Jesper Kraakman uit Boijl (7) en Sylvia Heida uit Wolvega (8).

De leden hebben unaniem de lijst vastgesteld. De kandidatenlijstcommissie heeft het voorbereidend werk gedaan. Volgens het bestuur en de commissie is dit een goede afspiegeling van ervaren en nieuwe kandidaten. VVD Weststellingwerf stelt tijdens de verkiezingscampagne alles in het werk om weer de grootste gemeenteraadsfractie in Weststellingwerf te worden.

Foto: Lenus van der Broek