Roelof Theun Hoen gekozen als fractievoorzitter VVD Weststellingwerf

0
4535

De nieuwe fractie heeft Roelof Theun Hoen unaniem gekozen als fractievoorzitter van VVD Weststellingwerf. Roelof Theun Hoen is sinds 2010 raadslid van de VVD en was ook in de periode 2014- 2018 al fractievoorzitter.

“Ik kijk uit naar een goede samenwerking binnen onze fractie. We hebben een mooi team met ervaren en nieuwe raadsleden. Onze fractie heeft een brede kennis over diverse onderwerpen die de komende 4 jaar in de gemeenteraad aan bod zullen komen. Trots en vereerd dat ik het vertrouwen heb gekregen om daar fractievoorzitter van te zijn”, aldus Roelof Theun Hoen.

De fractie van de VVD Weststellingwerf bestaat op dit moment verder uit Jack Jongebloed, Aukje Kroondijk, Ed de Vries en Richard Bos. Jack Jongebloed is beoogd wethouder. Wanneer de VVD weer in het college komt zal hij doorschuiven naar het college van burgemeester en wethouders. Edwin Bathoorn zal dan als eerste opvolger de fractie komen versterken.