Er moeten meer woningen kunnen worden gebouwd

0
2760

Weststellingwerf is een aantrekkelijke gemeente. Dat blijkt onder andere doordat onze gemeente elk jaar groeit in inwoneraantal. Dát is dan weer goed voor onze economie en voorzieningen. Onze gemeente is ook goed bereikbaar via de weg en het spoor.

Wat blijft goed

Bouwen blijft gewoon mogelijk in Weststellingwerf. Denk aan woning- bouw in onze kleine dorpen en in Noordwolde en Wolvega. Dit moet zo blijven!

Wat wordt beter

Wij willen méér ruimte voor extra woningen in Weststellingwerf. Ruimte voor betaalbare huur-, koop- en starterswoningen. Maar ook woningen in het hogere segment. Dat is goed voor jonge- ren en ouderen die graag in onze gemeente willen blijven wonen én voor inwoners die naar een volgende woning willen doorstromen. Hier ligt tevens een kans voor het isoleren en verder verduurzamen van woningen. Ook combineren we wonen en zorg waar mogelijk. Een aantrekkelijke gemeente leidt tot meer verkeer en vervoer. Wij zorgen de komende periode voor een nog betere bereikbaarheid en verkeersveiligheid.