Winkelcentra die klaar zijn voor de toekomst

0
2397

Lokale ondernemers en hun medewerkers werken iedere dag keihard aan levendige en aantrekkelijke winkelstraten in Noordwolde en Wolvega.

Wat blijft goed

De contacten tussen winkeliers, ondernemers en de gemeente zijn op dit moment erg goed. Dit moet ook zo blijven! Dit heeft onder andere geleid tot een gedra- gen centrumvisie voor Wolvega en tot de aanpak van leegstand in Noordwolde. Het zijn daarbij vooral de ondernemers die hiervoor de complimenten verdienen.

Wat wordt beter

Aantrekkelijke, veilige en bruisende gebieden zorgen voor een levendige winkelstraat vol met lokale ondernemers. Het is goed dat er nu een centrumvisie Wolvega is vastgesteld. Maar de komende 4 jaar zullen we nog vol moeten inzetten op de uitvoering van die plannen. Dat geldt ook voor de plannen die er zijn in Noord- wolde. Met de gezamenlijke inzet van gemeente en de ondernemers in Wolvega en Noordwolde wordt winkelen en een terrasje pakken in West- stellingwerf nog aantrekkelijker.