Meer geld voor initiatieven in al onze dorpen inclusief Wolvega en Noordwolde

0
992

Met betrekking tot de dorpen wil de VVD structureel 100.000 euro per jaar vrij maken voor het bestaande dorpenfonds. Dit dorpenfonds is in het verleden ge√Įnitieerd door de VVD en heeft uitgewezen dat een bijdrage van de gemeente verveelvoudigd wordt door bijdragen van andere partijen. Een bijdrage van 100.000 euro per jaar in het dorpenfonds geeft de mogelijkheid om te blijven investeren in de dorpen en de inwoners. Ook de dorpshuizen kunnen blijven rekenen op structurele ondersteuning door een bijdrage aan Stichting Harten Tien die zorg draagt voor het onderhoud van de dorpshuizen. Met betrekking tot de kernen Wolvega en Noordwolde willen wij initia¬≠tieven financieel ondersteunen. Voor Wolvega willen we dit realiseren door het instellen van een apart wijkenfonds van 50.000 euro per jaar. In Noordwolde blijven we investeren via het project Bestemming Noordwolde.